Aktualności

Msze święte i nabożeństwa. Codziennie 8.00 - 18.00. Inne zwiedzanie po uzgodnieniu telefonicznym. Wywiady z ks. Jerzym Krysztopą, proboszczem parafii. Zuzela czyli małe Wadowice;. Ziomek z Zuzeli;. Prymas na tysiąc lat. Zuzela. Zwykłe miesjce, niezwykły człowiek - Zuzela Prymasem słynąca;. Prymas Wyszyński - dlaczego święty? Opublikowano piątek, 24, lipiec 2015 0630. Serdecznie zapraszam na uroczystości Prymasowskie do Zuzeli. Bdquo;ARKA NOEGO gra dla Wyszyńskiego. W kościele parafialnym,. Oraz zwied.

OVERVIEW

The domain parafiazuzela.eu currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have parsed twenty pages within the website parafiazuzela.eu and found nineteen websites interfacing with parafiazuzela.eu. We were able to find one social communication sites enjoyed by this website.

PARAFIAZUZELA.EU TRAFFIC

The domain parafiazuzela.eu has seen a fluctuation quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for parafiazuzela.eu

Traffic ranking (by month) for parafiazuzela.eu

Traffic ranking by day of the week for parafiazuzela.eu

WHAT DOES PARAFIAZUZELA.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiazuzela.eu Mobile Screenshot of parafiazuzela.eu Tablet Screenshot of parafiazuzela.eu

PARAFIAZUZELA.EU SERVER

We identified that a lone page on parafiazuzela.eu took two thousand three hundred and twenty-eight milliseconds to load. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so our web crawlers consider parafiazuzela.eu not secure.
193.107.88.86

We observed that this domain is operating the Apache server.

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain parafiazuzela.eu had the following on the web site, "Inne zwiedzanie po uzgodnieniu telefonicznym." I observed that the webpage said " Jerzym Krysztopą, proboszczem parafii." They also stated " Zuzela czyli małe Wadowice;. Zwykłe miesjce, niezwykły człowiek - Zuzela Prymasem słynąca;. Prymas Wyszyński - dlaczego święty? Opublikowano piątek, 24, lipiec 2015 0630. Serdecznie zapraszam na uroczystości Prymasowskie do Zuzeli. Bdquo;ARKA NOEGO gra dla Wyszyńskiego."

ANALYZE OTHER WEB SITES

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Oświęcimiu

Utrudnienia w ruchu DK44 Oświęcim ul. Zatorska - kliknij poznaj szczegóły . Jak zachować się na wypadek pożaru. Burze, huragany, nawałnice.

Stowarzyszenie Pomoc Dzieciom Potrzebującym im. Janiny Pelczarskiej

Numer rachunku bankowego 59 1020 3613 0000 6102 0028 1915. Myszka do komputera, słuchawki. Cyfrowy aparat fotograficzny Nicon, karta pamięci.

Szkolnastrona.pl - Strony internetowe dla oświaty

pl - Strony internetowe dla oświaty. I pokaż swoją placówkę z dobrej strony. Do każdego pakietu w pełni profesjonalny. Strona umieszczona na zaufanym serwerze, bez reklam, wyposażona w zaawansowane filtry antyspamowe i antywirusowe. Aktywnie angażująca uczniów, rodziców i nauczycieli.

Plan gospodarki niskoemisyjnej

Gmina Kraśnik rozpoczęła pracę nad przygotowaniem Planu gospodarki niskoemisyjnej, który jest strategicznym dokumentem, warunkującym ubieganie się o środki z Unii Europejskiej w latach 2014-2020 na zadania związane z ochroną środowiska i efektywnością energetyczną.